UMRE FOTOĞRAFLARI

Hayat bu ya yollardayız… Ama bu yol öyle yol değil. Hiç bir yola benzemiyor. Hayatın içinde sanki bir durak. Bu dünya içinde ama bu dünyadan değil. Sanki akıp giden yıllara nokta koyuyorsunuz. Noktadan sonra nasıl başladığınız önemli. Yeryüzünün en şerefli mekanları. Rüya gidi geldi ve geçti. Umarım en kısa zamanda tekrar geliriz ve daha uzun sürer.

Medine apayrı bir şehir. Mekkeden çok farklı. Hem fiziksel olrak hem insanlarına varana kadar çok farklı. Mescid-i Nebevide bayanlar sabah ve öğleden sonra Peygamber Efendimizin kabri şeriflerinin olduğu yere girişleri kaçırmamalılar. Alış veriş yapanlara Medinede yapmaları tavsiye ediliyor.Hatim başlayanlar mümkün mertebe Medinede bitirmeye çalışsın Mekkede Kabe-i şerife bakmaktan okuyamabilirler.

Baktıkça bakası geliyor insanın nasıl bir çekim kuvvetiyse çekiyor kendini….Hele namaz vakitlerinde akın akın insanların sel gibi gelişi ayrı bir olay…Yaşıyoruz işte hayatın içinde o yerleri göremeden bu dünyadan gitmek çok acı aman siz siz olun heryerden ve herşeyden önce içinizde gitme, görme arzusu olsun…

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.